Medgün İşitme Cihazları Logo
Unitron İşitme Cihazları

Unitron ile özlediğiniz sesler kulağınızda

Unitron İşitme Cihazları, işitme problemi yaşayan kişilerin en kolay şekilde adapte olabileceği modelleri ile en iyi performans ürünlerinden biridir.

Kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu modeller, yüksek teknoloji ile birleşerek kişiye mükemmel bir ses kalitesi sunuyor.

En gelişmiş ses performansı, bluetooth özelliği, her kişiye ve ihtiyaca uygun olarak tasarlan Unitron İşitme Cihazları ile eşsiz bir işitme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Unitron kişisel ihtiyaç ve tercihlere en iyi uyum sağlayan ve kullanabilirliği en kolay işitme cihazı markalarından biri olmasının yanında şık tasarımıyla da göz doldurmaktadır.

Unitron işitme cihazları

Unitron gelişmiş sinyal işlemleme sistemi

Yüksek derecede gelişmiş sinyal işlemleme sistemi, her cihaza uygun bağlanabilirlik ve şık tasarım bir araya gelerek kişiyi en gelişmiş ses performansına ulaştırır.

Hayatınızı kısıtlayan işitme probleminize Unitron ile veda edeceksiniz. İleri teknolojinin, kullanım kolaylığı ile buluştuğu Unitron İşitme Cihazları ile doğal işitmenin keyfine varacaksınız.

Unitron kablosuz aksesuarlar


Unitron PartnerMic

Gürültülü ortamlarda bire bir sohbetlere yönelik yaka mikrofonu, konuşmayı doğrudan kullanıcıların işitme cihazlarına aktarır.

Unitron Remote Control

Kullanıcıların gizliliği koruyarak ses seviyesini ayarlayıp programlar arasında rahatça geçiş yapmasını sağla

Unitron TV Connector

Kullanıcılar işitme cihazlarını TV’ye veya diğer medya cihazlarına kablosuz şekilde bağlayarak en sevdikleri programları ve filmleri yüksek kaliteli stereo seste izleyebilir.

Unitron Moxi Şarj Cihazı

Bu şarj cihazını, Moxi işitme cihazını şarj etmek için kullanın.

Unitron Moxi Şarj Cihazı güç paketi

Şarj edilebilir Moxi ürünleri için şarj istasyonunu prize takmaya gerek kalmadan ek şarj sağlayan bu şarj cihazı güç paketini kullanın.

Unitron Stride P R için Şarj Cihazı

Bu şarj cihazını Stride P R işitme cihazlarını şarj etmek için kullanın.

Unitron şarj cihazları

Bu şarj cihazını, Moxi işitme cihazını şarj etmek için kullanın. Şarj edilebilir Moxi ürünleri için şarj istasyonunu prize takmaya gerek kalmadan ek şarj sağlayan bu şarj cihazı güç paketini kullanın.