Medgün İşitme Cihazları Logo
Phonak İşitme Cihazları

Phonak ile özlediğiniz sesler kulağınızda

Phonak İşitme cihazları Kişiye sağladığı eşsiz duyma deneyiminin yanında akıllı uygulamaları ile birlikte hayatınızı kolaylaştıracak bir işitme cihazı.

İşitme probleminize en iyi çözümü sağlayacak markalardan biri hiç şüphesiz Phonak İşitme Cihazı modelleridir.Geliştirilmiş donanım ve yeni yazılımın eşsiz uyumunu bir arada barındıran Phonak, size güçlü ve net bir duyum kalitesi sağlayacaktır.

Kişiye bir işitme cihazından çok daha fazlasını sunan Phonak İşitme Cihazlarını, İOS ve Android akıllı telefonlarınıza ya da Bluetooth özelliği bulunan cihazlarınıza doğrudan bağlayabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan modellerden kendinize en uygun olanı seçerek isterseniz telefonsuz telefon görüşmeleri yapabilir , televizyon, müzik ve daha fazlasına bağlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Phonak işitme cihazları

Phonak ile en iyi işitme deneyimi

Destekleyici appleri sayesinde ses kalitesinde ve seviyesinde ayarlar yapabilir ve size özel kanallar oluşturarak en iyi işitme deneyimini yaşayabilirsiniz. Gürültü baskılama özelliği ve hareket sensörlü mikrofonu ile bir çok özelliği bir arada sunmaktadır.

İşitme sorunu yaşayan kişilerin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Phonak gelişmiş teknolojiyi, eşsiz tasarımlarıyla buluşturuyor. Estetik kaygısı olmadan, zengin renk seçenekleri ve modelleri ile tam bir performans ürünüdür.

Her yaş grubuna göre model seçenekleri barındıran Phonak İşitme Cihazları ile kaliteli ve güvenilir işitmenin tadına varacaksınız.

Phonak kablosuz aksesuarlar


Phonak Roger Select

Altı farklı yönde birden fazla mikrofon kullanımıyla konuşma 360°’ye kadar her açıdan kapsama altına alınır. Arka plan gürültüsünde grup konuşmalarını anlama sadece işitme cihazı kullanımına göre %61 daha iyidir.

Phonak Tv Connector

TV Connector, Phonak Audéo Marvel ve Audéo B-Direct işitme cihazlarının TV ve diğer ses kaynaklarına doğrudan bağlantısını destekleyen basit bir tak ve çalıştır arayüzüdür. Kurulum ve kullanımı basitleştirmek için tasarlanmıştır. Tıpkı kablosuz kulaklık kullanmak gibidir. AirStream™ teknolojisi sayesinde herhangi bir TV ve stereo sistemden en yüksek ses kalitesi sunar¹. TV Connector aynı zamanda ses sinyallerini sınırsız sayıda bağlı işitme cihazına 15 metreye kadar aktarabilir.

Phonak Partner Mic

Phonak PartnerMic™, gürültülü ortamlarda birebir sohbet için optimum seçim olan zarif ve kullanımı kolay bir uzaktan mikrofondur. Nereye yerleştirdiğiniz hakkında endişelenmeden, konuştuğunuz kişinin gömleği, bluzu veya ceketinde herhangi bir yere takın. Phonak AirStream™ teknolojisi sayesinde konuşma, ilave cihaz olmadan Marvel işitme cihazlarınıza aktarılır.

Phonak Roger Table Mic II

Hayat, siz işitme çabasını bırakıp işinize odaklandığınızda başlar. Roger Table Mic II iN, Roger Table Mic II'nin en son modelidir ve Roger alıcıları doğrudan Marvel işitme cihazlarınıza yükleme özelliğine sahiptir. Harici alıcı bağlanması gerekmez.

Phonak Remote Control

Phonak RemoteControl, Phonak işitme cihazlarınızı kontrol etmenin kolay ve göze çarpmayan bir yöntemidir. Kolay kullanımı ve maksimum rahatlık için üç büyük düğmesi mevcuttır. Düğmeleri açıkça görünür ve ana işitme cihazı fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.

Phonak şarj cihazları

Phonak Charge and Care, işitme cihazlarını aktif hava akımı ile kurutan ve işitme cihazlarına UV ışık uygulayan bir şarj cihazıdır.