Medgün İşitme Cihazları Logo
Oticon İşitme Cihazları

Oticon ile özlediğiniz sesler kulağınızda

Oticon işitme cihazları en zengin model portföyüne sahip olan markalardan biri olan Oticon, mükemmel bir mükemmel bir boyut, güç ve kullanım kolaylığı dengesine sahiptir.

Size daha fazla özgürlük sunmayı vaadeden Oticon, eşsiz denge ve üstün ses kalitesi ile en çok tercih edilen markalardan biridir.

Oticon İşitme Cihazlarını diğer markalardan ayıran en önemli özelliği gücünü yapay zekadan alan, yani beynin çalışma şeklini taklit eden bir ağdan alarak kişiye doğal,güçlü ve net bir duyum olanağı sağlamasıdır.

Kişinin hayat standartını büyük ölçüde düşüren işitme problemlerine karşı en iyi çözümü sunan markalardan biri olan Oticon, gelişmiş özellikleri ve performansıyla engelleri kaldırarak doğal duyum kalitesine ulaşmanızı sağlar.

Oticon işitme cihazları

Oticon her türlü ihtiyaca yöneliktir

Her türlü ihtiyaca yönelik zengin model çeşitleri, hayatı kolaylaştıran özellikleri, ileri teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak kişiyi kaliteli işitme deneyimine ulaştırması ile işitme cihazları arasında hiç şüphesiz en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır.

Kişiye ihtiyaçlarına yönelik işitme çözümleri ve hayat standartlarını yükseltecek cihaz özellikleri ile devrim yaratan bir deneyim sunmaktadır.

Her seviye işitme kaybı için uygun modelleri bulunan Oticon İşitme Cihazları birçok özelliği aynı anda barındırmaktadır.

Oticon İşitme Cihazları ileri teknolojiden faydalanarak ortaya çıkarılan gelişmiş özellikleri ile dünyada ki en iyi ses ve kullanım kolaylığı ile bilinmektedir. Kişiye mükemmel işitme deneyimini yaşatarak, hayatı olumsuz etkileyen işitme problemine en iyi çözümü sağlayan markaların başında gelmektedir.

Bir işitme cihazından çok daha fazlasını sunan Oticon İşitme cihazları ile hayatınızda ki engelleri kaldırabilir, eşsiz duyma keyfinin tadına varabilirsiniz.

Oticon İşitme cihazlarımızın sahip olduğu teknolojiler


Oticon Bluetooth® işitme cihazları

Oticon ON, yeni Oticon Opn işitme cihazlarınızın İnternet’e bağlı diğer cihazlar ve hizmetler ile etkileşimde bulunabilmesini sağlar

Oticon Tinnitus tedavisi

Kulağa mantıksız gelebilir; ancak kulak çınlamasını kontrol etmenin etkili bir yöntemi, zaten duyulan seslere yeni sesler ilave etmekten geçer. İşitme kaybı olanlar dâhil olmak üzere, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan kulak çınlaması yaşar. Gerçek şu ki, bir işitme cihazı kullanarak kulak çınlamasını hafifletmek mümkündür.

Oticon Şarj edilebilir işitme cihazı pilleri

Oticon şarj cihazı, şık bir form ve basit işlevselliğin akılcı bir kombinasyonudur. Sadece kullanımı kolay olmakla kalmayıp, aynı zamanda başucunuzdaki komodinde de oldukça hoş görünecektir.

Oticon İşitme cihazı uygulamaları

HearingFitness Oticon ON uygulamasında, parmaklarınızın ucunda işitme verilerinizin özetini sunarak, kendi sağlığınızı iyileştirme konusunda sizi destekleyen bir teknolojidir.

Oticon şarj cihazları

İskandinav tasarımının en iyi hali.

Oticon şarj cihazı, şık bir form ve basit işlevselliğin akılcı bir kombinasyonudur. Sadece kullanımı kolay olmakla kalmayıp, aynı zamanda başucunuzdaki komodinde de oldukça hoş görünecektir.