Medgün İşitme Cihazları Logo
Widex İşitme Cihazları

Widex İşitme Cihazları 65 yıllık tecrübe

İşitme cihazı sektöründe 65 yıllık tecrübeye sahip olan Widex markası bugün mükemmel sesi hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Hiçbir zaman yüksek uzmanlık gerektiren yeniliklerin azıyla yetinmeyen Widex, mükemmel ses kalitesini sunmak için çalışıyor.

İşitme cihazınızı taktıktan sonra gece çıkarıncaya kadar bir daha onu düşünmemeniz gerektiğine inanıyoruz.

İşitme cihazınız geri planda en ileri düzey ses motorunu, yapay zeka ile çalışan kişiselleştirme özelliklerini ve kusursuz bütünleşmeyi çalıştırırken hayatınızı en doğal şekilde yaşamanızı, tadını çıkarmanızı ve duymanızı amaçlıyoruz.

Widex işitme cihazları

İşitme cihazı teknolojisinde Widex farkı

Widex moment, widex evoke ve diğer widex aksesuarları ile artık sesler daha güzel, hayat daha keyifli bir hal alacak. İşitme cihazı sektörünün önde gelen markalarından olan Widex markası yeni cihazlarıyla duyma sorununu ortadan kaldırmak için çalışmaya devam ediyor.

Aynı zamanda geliştirdiği uygulamalarla kullanımı kolaylaştırmaya devam eden marka cep telefonu, tablet gibi cihazlarla yönetim imkanı da sağlamaktadır. Aksesuarları ile de kolaylık sağlamayı hedefleyen Widex COM-DEX RC-DEX ve TV DEX gibi aksesuarları ile pratik bir kullanım hedeflemektedir.

Widex kablosuz aksesuarlar


Widex Com-Dex

Bluetooth özellikli herhangi bir cihazdan Widex işitme cihazınıza yüksek kaliteli ses aktarmak. Gürültülü bir ortamda iken veya arada mesafe varken karşınızdaki kişiyi işitmek. Ücretsiz uygulamayı kullanarak işitme cihazınızı ve mikrofonu dikkat çekmeden kontrol etmek. 8 saate kadar süreyle ses aktarmak.

Widex Rc-Dex

Şık ve kullanıcı dostu – Hem iyi görünür hem kolay kullanılır. Far edilmez – Ayar için işitme cihazlılarınıza dokunmanız gerekmez. İşlev kontrolü – İşitme cihazınızın ses ve program ayarlarını yapabilirsiniz. Özellik etkinleştirme – Sesli uyarılarla seçiminizi teyit eder. Küçük ve uyumlu – Anahtarlığa takılabilen tasarım. Tuş kilidi – İstem dışı tuşlamaları engellemek için

Widex Tv Dex

TV-DEX, özellikle televizyonlardan ses akışı sağlamak için tasarlanmış kullanıcı dostu dinleme cihazıdır. TV-DEX’in en önemli özelliği gerçek zamanlı yüksek kalitede ses sağlamasıdır. Herhangi bir eko yada seste bozulma yaşamadan televizyon sesini tıpkı oması gerektiği gibi dinleyin.

Widex Tv Play

Televizyonda ister haberleri izleyin, ister film seyredin, TV PLAY televizyonun sesini daha iy duymanızı sağlar. TV PLAY istediğinizi seyrederken, seyrettiğinizi işitme cihazınızdan duymanızı sağlar. TV PLAY, patent başvurusunda bulunduğumuz, ikili anten teknolojisiyle maksimum aktarım istikrarı sağlar ve siz de TV'deki hiç bir anı kaçırmazsınız.

Widex Perfect Dry Lux

PerfectDry Lux, işitme cihazları için elektronik kurutma aletidir, işitme cihazlarınızı sadece 45 dakikada kurutur ve temizler, böylece ömürleri uzar. PerfectDry Lux, morötesi (UV) ışını üreterek cihazlarınızı hijyenik şekilde temizler ve kulak enfeksiyonlarının önlenmesine yardım eder. Küçük ve ince bir alettir, kolayca yanınızda taşıyabilir ve kullanabilirsiniz.

Widex Tonelink Uygulaması

TONELINK işitme cihazı uygulaması aşağıda belirtilen işleri dikkat çekmeden gerçekleştirmenizi sağlar: Program değiştirme, Ses ayarı, Sesi kısma, Dinleme yönünü değiştirme. İşitme cihazı ayarlamak günlük yaşamınızın o denli doğal bir paçası haline gelir ki EVOKE™ kullandığınızı bile unutabilirsiniz.

Widex Soundsense Learn Uygulaması

Widex Moment, İPhone veya Android işletim sistemli cep telefonunuzda bir uygulama kullanarak işitme cihazınızı tümüyle kontrol etmeniz için isteğe bağlı seçenektir. Önemli anlarda tercih ettiğiniz sesleri işitmek için ince ayar yapmak hiç bu denli kolay olmamıştı. Akıllı geliştirme ve testler, uygulamanın kolayca kullanmasını sağlamaktadır. Karanlık konumda iken göze çarpmayı azalmaktadır.