Medgün İşitme Cihazları Logo
Unitron Kulak Arkası (BTE) İşitme Cihazları

Unitron Kulak Arkası (BTE) İşitme Cihazları

İsviçre merkezli SONOVA grubuna ait bir marka olan Unitron tamamen kişinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladığı işitme cihazları ile muhteşem bir duyum deneyimi sağlıyor.

Kullanım kolaylığı ve şık tasarımları ile hem göze hem de kulağa hitap eden Unitron kulak arkası işitme cihazları modelleri ile işitme kaybını sorun olmaktan çıkarıyor ve kişinin hayat kalitesini etkileyen işitme problemine harika çözümler sunuyor.

Birçok özelliği barındıran güvenli ve dayanıklı işitme cihazları ile en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başaran Unitron, kişinin ihtiyacına göre 2 farklı kulak arkası modeli seçeneği sunmaktadır.

Kulağın arkasına yerleştirilerek kullanılan Kulak Arkası (BTE) modelleri, kulağa rahat bir şekilde oturarak kişiye temiz bir duyum tecrübesi yaşatıyor. Sezgisel kontrollere sahip olan işitme cihazları Bluetooth bağlantısıyla da hayatı kolaylaştırıyor.

Estetik görünümü ve net duyum kalitesi ile rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan Unitron Kulak Arkası İşitme Cihazları ile hayat çok daha keyifli ve kolay bir hal alacak.

Unitron Kulak Arkası (BTE) tüm işitme cihazı modelleri

Unitron Kulak Arkası (BTE) İşitme Cihazları

Unitron Stride M


  • 312 - pil
  • Push-button
  • Telecoil
  • Bluetooth connectivity
  • Powered by Discover Next, Tempus
Unitron Kulak Arkası (BTE) İşitme Cihazları

Unitron Stride P R


  • Lityum-iyon - pil - şarj edilebilir
  • Push-button
  • Bluetooth connectivity
  • Powered by Discover Next

Unitron kablosuz aksesuarlar


Unitron PartnerMic

Gürültülü ortamlarda bire bir sohbetlere yönelik yaka mikrofonu, konuşmayı doğrudan kullanıcıların işitme cihazlarına aktarır.

Unitron Remote Control

Kullanıcıların gizliliği koruyarak ses seviyesini ayarlayıp programlar arasında rahatça geçiş yapmasını sağla

Unitron TV Connector

Kullanıcılar işitme cihazlarını TV’ye veya diğer medya cihazlarına kablosuz şekilde bağlayarak en sevdikleri programları ve filmleri yüksek kaliteli stereo seste izleyebilir.

Unitron Moxi Şarj Cihazı

Bu şarj cihazını, Moxi işitme cihazını şarj etmek için kullanın.

Unitron Moxi Şarj Cihazı güç paketi

Şarj edilebilir Moxi ürünleri için şarj istasyonunu prize takmaya gerek kalmadan ek şarj sağlayan bu şarj cihazı güç paketini kullanın.

Unitron Stride P R için Şarj Cihazı

Bu şarj cihazını Stride P R işitme cihazlarını şarj etmek için kullanın.

Unitron şarj cihazları

Bu şarj cihazını, Moxi işitme cihazını şarj etmek için kullanın. Şarj edilebilir Moxi ürünleri için şarj istasyonunu prize takmaya gerek kalmadan ek şarj sağlayan bu şarj cihazı güç paketini kullanın.