Medgün İşitme Cihazları Logo
Signia Silk X İşitme Cihazı

Signia Silk X İşitme Cihazı

Signia, dünyanın en küçük işitme cihazlarından biri olan Silk X modeli ile, işitme cihazının dışarıdan fark edilmemesini isteyen kişiler için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Kulak içi ölçüsüne göre 4 farklı boyut seçeneği olan Signia Silk X işitme cihazı, kullanım kolaylığı, net ve doğal duyum özelliği ve konforlu yapısıyla en çok tercih edilen modellerden biridir.

Diğer işitme cihazlarından farklı olarak Signia Silk X, sesi kulak kanalının içinden aldığı için alışık olduğunuz şekilde işitme deneyimi yaşamanızı sağlar.

Destekleyici aplikasyonları sayesinde kişi her zaman kendini güvende hisseder. Tüm ayarları gizlilik çerçevesinde rahatlıkla kontrol edilmesine olanak sağlayan Silk X modeli, işitme sorunlarına eşsiz bir çözüm sunuyor.

Kristal netliğinde ki ses kalitesi ile ilk kullanımdan itibaren farkını ortaya koyan Signia Silk X birden fazla özelliği bir arada bulunduruyor. Gün boyunca sorunsuz şekilde, gerçeğe en yakın ses kalitesi ile devrim niteliğinde bir işitme cihazı olma özelliği taşımaktadır.

Signia Silk X İşitme Cihazı Özellikleri:

  • Kristal netliğinde duyum kalitesi
  • Destekleyici aplikasyonları
  • Dışarıdan fark edilmeyen tasarım
  • Doğala çok yakın ses kalitesi
  • Signia App ile işitme uzmanından doğrudan yardım alma
  • İOS ve Android akıllı telefonlara ve televizyona Bluetooth® ile bağlanma
  • 4 farklı boyut seçeneği
  • Farklı renk seçenekleri
Signia Silk X İşitme Cihazı

Signia kablosuz aksesuarlar


Signia Click sleeves

Üstün akustik birleşme, geri bildirim istikrarı, kullanım konforu ve anında uygulama imkanı sunar. Son derece uyumlu ve tek kullanımlık yumuşak silikon Click Sleeve’ler işitme cihazını kulakta tutar ve konfor sağlar. Kapalı ve ventli seçenekleri mevcuttur.

Signia ConnexxAir

ConnexxAir, Connexx 8.3'ten itibaren programlanabilen e2e kablosuz özellikleriyle donatılmış hemen hemen tüm Signia işitme cihazları için kablosuz programlama sistemidir.

Signia Kablosuz Noahlink

Bluetooth düşük enerjili standardını temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Pure 13 BT primax işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasını sağlar.

Signia StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde, televizyonlardan gelen ses doğrudan doğrudan Signia Pure 13 BT primax işitme cihazlarına aktarılır. Ayrıca, myControl Uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Signia StreamLine Mic

StreamLine Mic herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam eller serbest modunda aktarımını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

Signia Güvenli kontrol: miniPocket

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Signia şarj cihazları

Signia Motion Charge&Go P X ve Motion Charge&Go SP X ile kullanılabilen standart şarj cihazı, kullanıcılara, işitme cihazlarının her seferinde gerektiği gibi şarj edildiğini bilmenin rahatlığını sağlar.