Medgün İşitme Cihazları Logo
Signia Pure Charge&Go X İşitme Cihazı

Signia Pure Charge&Go X İşitme Cihazı

Signia Pure Charge&Go X ezber bozan akustik-hareket sensörüne sahip, kişiye mükemmel işitme deneyimi yaşatacak bir işitme cihazıdır. Gelişmiş özellikleri, kullanım kolaylığı ve modern tasarımı ile Signia İşitme Cihazları arasında en çok tercih edilen modellerden biri olmayı başarmıştır.

Çevrenizde ki sesleri en ince ayrıntısına kadar ayırt etmenizi ve en doğal şekilde işitmenizi sağlayan olağan üstü bir performansa sahiptir. Kristal niteliğinde ki ses kalitesi ve ortamda ki sesler detaylı bir şekilde analiz eden Signia Pure Charge&Go X, bir çok özelliği aynı anda barındırmaktadır.

Daha uzun ömürlü şarj kapasitesi ile gün içinde kesintisiz işitmenin keyfini varacaksınız. Gelişmiş teknolojinin, modern tasarımla buluşmasıyla ortaya çıkan Signia Pure Charge&Go X, ortamda ki seslerin en doğal ve net şekilde duyulmasını sağlamaktadır.

Signia Pure Charge&Go X İşitme Cihazı Özellikleri:

  • Doğal, net ve kaliteli işitme
  • Uzun ömürlü şarj kapasitesi
  • Hızlı şarj olma özelliği
  • Destekleyici aplikasyonlar
  • İOS ve Android akıllı telefonlara ve televizyona Bluetooth® ile bağlanma
  • İşitme sağlığı uzmanı ile iletişim kurma imkanı
Signia Pure Charge&Go X İşitme Cihazı

Signia kablosuz aksesuarlar


Signia Click sleeves

Üstün akustik birleşme, geri bildirim istikrarı, kullanım konforu ve anında uygulama imkanı sunar. Son derece uyumlu ve tek kullanımlık yumuşak silikon Click Sleeve’ler işitme cihazını kulakta tutar ve konfor sağlar. Kapalı ve ventli seçenekleri mevcuttur.

Signia ConnexxAir

ConnexxAir, Connexx 8.3'ten itibaren programlanabilen e2e kablosuz özellikleriyle donatılmış hemen hemen tüm Signia işitme cihazları için kablosuz programlama sistemidir.

Signia Kablosuz Noahlink

Bluetooth düşük enerjili standardını temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Pure 13 BT primax işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasını sağlar.

Signia StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde, televizyonlardan gelen ses doğrudan doğrudan Signia Pure 13 BT primax işitme cihazlarına aktarılır. Ayrıca, myControl Uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Signia StreamLine Mic

StreamLine Mic herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam eller serbest modunda aktarımını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

Signia Güvenli kontrol: miniPocket

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Signia şarj cihazları

Signia Motion Charge&Go P X ve Motion Charge&Go SP X ile kullanılabilen standart şarj cihazı, kullanıcılara, işitme cihazlarının her seferinde gerektiği gibi şarj edildiğini bilmenin rahatlığını sağlar.