Medgün İşitme Cihazları Logo
Signia Pure Charge&Go AX İşitme Cihazı

Signia Pure Charge&Go AX İşitme Cihazı

Bluetooth bağlantısı ile telefon görüşmeleri yapabilir, müzik ve televizyon sesini doğrudan işitme cihazınıza aktarabilirsiniz. Akustik hareket sensörleri, uzaktan kumanda teknolojisi, dijital asistan, gürültü baskılama, anlama ve ayırt etme gibi özellikleri, özgün tasarımı ile buluşturan Signia İşitme Cihazları ile net işitme deneyiminin tadına varabilirsiniz.

En gelişmiş teknoloji kullanılarak tasarlanan Signia İşitme Cihazı modelleri size güçlü ve net duyuma ulaştırarak etrafınızda olup biten her şeye hakim olmanızı sağlayacaktır.

Tüm seviyede ki işitme kayıpları için uygun modelleri olan Signia İşitme Cihazları, yüksek ses performansının yanında uzun ömürlü olmasından dolayı en çok tercih edilen markalardan biridir.

Signia Pure Charge&Go AX İşitme Cihazı Özellikleri:

  • Doğal ve net duyum
  • Şık tasarım
  • Arttırılmış işitme ve konuşma özelliği
  • Taşınabilir şarj
  • Dijital asistan desteği
  • İOS ve Android akıllı telefonlara ve televizyona Bluetooth® ile bağlanma
  • Kapsamlı ses çevresi
Signia Pure Charge&Go AX İşitme Cihazı

Signia kablosuz aksesuarlar


Signia Click sleeves

Üstün akustik birleşme, geri bildirim istikrarı, kullanım konforu ve anında uygulama imkanı sunar. Son derece uyumlu ve tek kullanımlık yumuşak silikon Click Sleeve’ler işitme cihazını kulakta tutar ve konfor sağlar. Kapalı ve ventli seçenekleri mevcuttur.

Signia ConnexxAir

ConnexxAir, Connexx 8.3'ten itibaren programlanabilen e2e kablosuz özellikleriyle donatılmış hemen hemen tüm Signia işitme cihazları için kablosuz programlama sistemidir.

Signia Kablosuz Noahlink

Bluetooth düşük enerjili standardını temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Pure 13 BT primax işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasını sağlar.

Signia StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde, televizyonlardan gelen ses doğrudan doğrudan Signia Pure 13 BT primax işitme cihazlarına aktarılır. Ayrıca, myControl Uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Signia StreamLine Mic

StreamLine Mic herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam eller serbest modunda aktarımını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

Signia Güvenli kontrol: miniPocket

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Signia şarj cihazları

Signia Motion Charge&Go P X ve Motion Charge&Go SP X ile kullanılabilen standart şarj cihazı, kullanıcılara, işitme cihazlarının her seferinde gerektiği gibi şarj edildiğini bilmenin rahatlığını sağlar.