Medgün İşitme Cihazları Logo
Signia Pure 312 X İşitme Cihazı

Signia Pure 10 N X İşitme Cihazı

Signia, Pure 10 N X modeli ile işitme problemlerini, sorun olmaktan çıkarıyor. Duyulan her sesi doğru yükseklikte, geldiği yönün farkına vararak işitmenin eşsiz deneyimini yaşayacaksınız. Sesleri en doğal haliyle, en net şekilde duyacak, zarif ve şık tasarımıyla da hiçbir estetik kaygı yaşamayacaksınız.

Birinci sınıf ses kalitesine sahip olan Signia Pure 10 N X eşsiz metalik renk seçenekleri ile farkını ortaya koyuyor. Destekleyici aplikasyonları kişiye bir işitme cihazından çok daha fazlasını sunmaktadır. Signia Pure 10 N X çevrenizde ki hiç bir sesi kaçırmamanızı sağlayacak ve kusursuz bir işitme deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Boyutunun küçük, özelliklerinin ise çok büyük olduğu Signia Pure 10 N X ile artık hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

Signia Pure 10 N X İşitme Cihazı Özellikleri:

  • Modern tasarım
  • Zengin renk seçenekleri
  • İOS ve Android akıllı telefonlara ve televizyona Bluetooth® ile bağlanma
  • Destekleyici aplikasyonlar
  • Net ve doğal duyum
  • Uzaktan kontrol ve işitme sağlığı desteği
  • Kişiselleştirilmiş işitme deneyimi
Signia Pure 312 X İşitme Cihazı

Signia kablosuz aksesuarlar


Signia Click sleeves

Üstün akustik birleşme, geri bildirim istikrarı, kullanım konforu ve anında uygulama imkanı sunar. Son derece uyumlu ve tek kullanımlık yumuşak silikon Click Sleeve’ler işitme cihazını kulakta tutar ve konfor sağlar. Kapalı ve ventli seçenekleri mevcuttur.

Signia ConnexxAir

ConnexxAir, Connexx 8.3'ten itibaren programlanabilen e2e kablosuz özellikleriyle donatılmış hemen hemen tüm Signia işitme cihazları için kablosuz programlama sistemidir.

Signia Kablosuz Noahlink

Bluetooth düşük enerjili standardını temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Pure 13 BT primax işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasını sağlar.

Signia StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde, televizyonlardan gelen ses doğrudan doğrudan Signia Pure 13 BT primax işitme cihazlarına aktarılır. Ayrıca, myControl Uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Signia StreamLine Mic

StreamLine Mic herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam eller serbest modunda aktarımını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

Signia Güvenli kontrol: miniPocket

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Signia şarj cihazları

Signia Motion Charge&Go P X ve Motion Charge&Go SP X ile kullanılabilen standart şarj cihazı, kullanıcılara, işitme cihazlarının her seferinde gerektiği gibi şarj edildiğini bilmenin rahatlığını sağlar.