Medgün İşitme Cihazları Logo
Signia Styletto X İşitme Cihazı

Signia Connect İşitme Cihazı

Signia, Styletto Connect modeli ile kişiye bir işitme cihazından çok daha fazlasını sunuyor. Stil sahibi bir işitme deneyimi yaşamanızı sağlayacak olan Signia Connect, aynı anda barındırdığı özelliklerle kristal kalitesinde ses kalitesine sahiptir.

Ödüllü tasarımı, kablosuz şarj edilebilme özelliği ile en çok tercih edilen Signia modellerinden biridir. İşitme cihazı algısını ortadan kaldırarak, tam olarak bir kulak aksesuarı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Hareket halindeyken dahi şarj edilebilme özelliği ile kişiye büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Dünyanın ilk taşınabilir şarj ünitesine sahip olan Signia, Connect ezber boan bir işitme cihazıdır. Hayatın akışından kopmadan kusursuz bir işitme deneyimi sağlamaktadır.

Signia, Connect ile işitme problemleri artık sorun olmayacak.

Signia Connect İşitme Cihazı Özellikleri:

  • Ödüllü tasarım
  • Kablosuz şarj edilebilme özelliği
  • Net, doğal, kaliteli işitme özelliği
  • Kişiye özel işitme asistanı
  • İOS ve Android akıllı telefonlara ve televizyona Bluetooth® ile bağlanma
  • Renk seçenekleri
  • Taşınabilir şarj ünitesi
  • Akustik-hareket sensörü
Signia Styletto X İşitme Cihazı

Signia kablosuz aksesuarlar


Signia Click sleeves

Üstün akustik birleşme, geri bildirim istikrarı, kullanım konforu ve anında uygulama imkanı sunar. Son derece uyumlu ve tek kullanımlık yumuşak silikon Click Sleeve’ler işitme cihazını kulakta tutar ve konfor sağlar. Kapalı ve ventli seçenekleri mevcuttur.

Signia ConnexxAir

ConnexxAir, Connexx 8.3'ten itibaren programlanabilen e2e kablosuz özellikleriyle donatılmış hemen hemen tüm Signia işitme cihazları için kablosuz programlama sistemidir.

Signia Kablosuz Noahlink

Bluetooth düşük enerjili standardını temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Pure 13 BT primax işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasını sağlar.

Signia StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde, televizyonlardan gelen ses doğrudan doğrudan Signia Pure 13 BT primax işitme cihazlarına aktarılır. Ayrıca, myControl Uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Signia StreamLine Mic

StreamLine Mic herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam eller serbest modunda aktarımını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

Signia Güvenli kontrol: miniPocket

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Signia şarj cihazları

Signia Motion Charge&Go P X ve Motion Charge&Go SP X ile kullanılabilen standart şarj cihazı, kullanıcılara, işitme cihazlarının her seferinde gerektiği gibi şarj edildiğini bilmenin rahatlığını sağlar.