Medgün İşitme Cihazları Logo
Phonak Virto M Titanium İşitme Cihazı

Phonak Virto M Titanium İşitme Cihazı

İşitme cihazı denilince akıllara ilk gelen markalardan biri olmayı başaran Phonak, son nesil titanyum işitme cihazı olarak Virto™ M-Titanium modeli ile işitme problemlerini sorun olmaktan çıkarıyor.

Üstün ses kalitesine sahip olan Phonak Virto™ M-Titanium, şimdiye kadar ki en küçük işitme cihazıdır. Dışarıdan dikkat çekmeyen bu model, her türlü ortama manuel ayarlamaya gerek olmaksınızın kendisi adapte olur ve kişiye kaliteli işitme keyfini en üst düzeyde yaşatır.

Hafif ve küçük olmasının yanında oldukça güçlü bir işitme cihazı olan Phonak Virto™ M-Titanium, diğer modeller gibi birçok özelliği aynı anda barındırıyor. Özellikle işitme cihazı kullandığının fark edilmemesini isteyen kişilerin, en çok tercih ettiği modellerden biridir. Dışarıdan fark edilmeyen Phonak Virto™ M-Titanium işitme cihazı, kişinin ilk kullanımından itibaren diğer işitme cihazlarından çok farklı olduğunu hissettirecektir.

Kulağa mükemmel şekilde uyum sağlayan Phonak Virto™ M-Titanium, gelişmiş özellikleriyle de kişinin bir çok ihtiyacına cevap veriyor.

Phonak Virto M Titanium Özellikleri:

 • Güçlü, net, doğal işitme
 • Dayanıklı ve hafif tasarım
 • Destekleyici telefon aplikasyonları
 • Maksimum güvenlik
 • Ortama otomatik olarak adapte olma özelliği
 • Zarif ve şık tasarım
 • İOS ve Android akıllı telefonlara ve televizyona Bluetooth® ile bağlanma
 • Gürültü baskılama

Phonak Virto M Titanium tüm işitme cihazı modelleri

Phonak Audéo™ Paradise P-R

Virto M-Titanium
Kulak İçi


 • Kulak içi cihaz
 • Orta dereceden ileri dereceye kadar işitme kayıpları
 • Pil: 10
 • Program ya da ses değiştirebilmek için entegre kontrol düğmesi

Phonak kablosuz aksesuarlar


Phonak Roger Select

Altı farklı yönde birden fazla mikrofon kullanımıyla konuşma 360°’ye kadar her açıdan kapsama altına alınır. Arka plan gürültüsünde grup konuşmalarını anlama sadece işitme cihazı kullanımına göre %61 daha iyidir.

Phonak Tv Connector

TV Connector, Phonak Audéo Marvel ve Audéo B-Direct işitme cihazlarının TV ve diğer ses kaynaklarına doğrudan bağlantısını destekleyen basit bir tak ve çalıştır arayüzüdür. Kurulum ve kullanımı basitleştirmek için tasarlanmıştır. Tıpkı kablosuz kulaklık kullanmak gibidir. AirStream™ teknolojisi sayesinde herhangi bir TV ve stereo sistemden en yüksek ses kalitesi sunar¹. TV Connector aynı zamanda ses sinyallerini sınırsız sayıda bağlı işitme cihazına 15 metreye kadar aktarabilir.

Phonak Partner Mic

Phonak PartnerMic™, gürültülü ortamlarda birebir sohbet için optimum seçim olan zarif ve kullanımı kolay bir uzaktan mikrofondur. Nereye yerleştirdiğiniz hakkında endişelenmeden, konuştuğunuz kişinin gömleği, bluzu veya ceketinde herhangi bir yere takın. Phonak AirStream™ teknolojisi sayesinde konuşma, ilave cihaz olmadan Marvel işitme cihazlarınıza aktarılır.

Phonak Roger Table Mic II

Hayat, siz işitme çabasını bırakıp işinize odaklandığınızda başlar. Roger Table Mic II iN, Roger Table Mic II'nin en son modelidir ve Roger alıcıları doğrudan Marvel işitme cihazlarınıza yükleme özelliğine sahiptir. Harici alıcı bağlanması gerekmez.

Phonak Remote Control

Phonak RemoteControl, Phonak işitme cihazlarınızı kontrol etmenin kolay ve göze çarpmayan bir yöntemidir. Kolay kullanımı ve maksimum rahatlık için üç büyük düğmesi mevcuttır. Düğmeleri açıkça görünür ve ana işitme cihazı fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.

Phonak şarj cihazları

Phonak Charge and Care, işitme cihazlarını aktif hava akımı ile kurutan ve işitme cihazlarına UV ışık uygulayan bir şarj cihazıdır.