Medgün İşitme Cihazları Logo
Phonak Nadia Marvel İşitme Cihazı

Phonak Nadia Marvel İşitme Cihazı

Phonak, kişiye sağladığı net ve doğal işitme deneyiminin yanında Nadia Marvel modeli ile maksimum güvenilirliğe sahip bir işitme cihazı sunuyor.

Güçlü ve zengin ses kalitesi, eller serbest telefon görüşmeleri gibi bir çok özelliği aynı anda barındıran Phonak Naída™ Marvel, uzak mesafe seslerinin dahi kolaylıkla, çaba sarfetmeden duyulmasını sağlıyor.

Kullanım kolaylığı ve şık tasarımı ile hem kulağınıza hem de gözünüze hitap eder. Kişiyi estetik kaygılarından uzaklaştırarak rahat bir şekilde net, doğal ve güçlü bir şekilde işitmenin keyfini yaşatacaktır.

Eşsiz bir işitme deneyimi yaşatan Phonak Naída™ Marvel, kişinin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir modeldir.

Gelişmiş özellikleri ve destekleyici aplikasyonları ile sınır tanımadan, kişinin duyma yetisini en iyi şekilde kullanmasını sağlıyor.

Phonak Nadia Marvel Özellikleri:

 • Net, doğal, güçlü işitme
 • Gürültü baskılama
 • İOS ve Android akıllı telefonlara ve televizyona Bluetooth® ile bağlanma
 • Destekleyici telefon aplikasyonları
 • Maksimum güvenlik
 • Su ve toz geçirmez
 • Şık ve zarif tasarım

Phonak Nadia Marvel tüm işitme cihazı modelleri

Phonak Audéo™ Paradise P-R

Naída M-SP
Kulak Arkası


 • Orta dereceden çok ileri dereceye kadar işitme kayıpları
 • Pil: 13 çinko-hava
 • Doğrudan bağlantı
 • Eller serbest telefon görüşmeleri

Phonak kablosuz aksesuarlar


Phonak Roger Select

Altı farklı yönde birden fazla mikrofon kullanımıyla konuşma 360°’ye kadar her açıdan kapsama altına alınır. Arka plan gürültüsünde grup konuşmalarını anlama sadece işitme cihazı kullanımına göre %61 daha iyidir.

Phonak Tv Connector

TV Connector, Phonak Audéo Marvel ve Audéo B-Direct işitme cihazlarının TV ve diğer ses kaynaklarına doğrudan bağlantısını destekleyen basit bir tak ve çalıştır arayüzüdür. Kurulum ve kullanımı basitleştirmek için tasarlanmıştır. Tıpkı kablosuz kulaklık kullanmak gibidir. AirStream™ teknolojisi sayesinde herhangi bir TV ve stereo sistemden en yüksek ses kalitesi sunar¹. TV Connector aynı zamanda ses sinyallerini sınırsız sayıda bağlı işitme cihazına 15 metreye kadar aktarabilir.

Phonak Partner Mic

Phonak PartnerMic™, gürültülü ortamlarda birebir sohbet için optimum seçim olan zarif ve kullanımı kolay bir uzaktan mikrofondur. Nereye yerleştirdiğiniz hakkında endişelenmeden, konuştuğunuz kişinin gömleği, bluzu veya ceketinde herhangi bir yere takın. Phonak AirStream™ teknolojisi sayesinde konuşma, ilave cihaz olmadan Marvel işitme cihazlarınıza aktarılır.

Phonak Roger Table Mic II

Hayat, siz işitme çabasını bırakıp işinize odaklandığınızda başlar. Roger Table Mic II iN, Roger Table Mic II'nin en son modelidir ve Roger alıcıları doğrudan Marvel işitme cihazlarınıza yükleme özelliğine sahiptir. Harici alıcı bağlanması gerekmez.

Phonak Remote Control

Phonak RemoteControl, Phonak işitme cihazlarınızı kontrol etmenin kolay ve göze çarpmayan bir yöntemidir. Kolay kullanımı ve maksimum rahatlık için üç büyük düğmesi mevcuttır. Düğmeleri açıkça görünür ve ana işitme cihazı fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.

Phonak şarj cihazları

Phonak Charge and Care, işitme cihazlarını aktif hava akımı ile kurutan ve işitme cihazlarına UV ışık uygulayan bir şarj cihazıdır.